Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (946 hl.)
 
1x za týden (444 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (468 hl.)
 
1x za měsíc (472 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (513 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2843
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Železnobrodský jarmark

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
19. 06. 2014
Kolotoče a další pouťové atrakce, stánky doslova se vším možným, klobásky i sladkosti, ukázka řemesel a hlavně všude dobrá nálada. To jsou hlavní znaky dnes už tradičního Železnobrodského jarmarku. Ten se konal ve skleněném městečku ve dnech 13. – 15. června. 

Hlavní hvězdou pátečního programu byla kutnohorská pop-punková kapela Rybičky 48, která atmosféru na Malém náměstí v Železném Brodě pořádně rozproudila. Rybičky 48 vystřídala ve 20 hodin železnobrodská rocková kapela Revival 60. Slavnostní předání jarmarečních práv proběhlo v sobotu v 10 hodin, kdy se starosta André Jakubička zřekl vlády a na dva dny ji předal občanům města. Průvod ochotníků pak prošel městem a jarmareční veselí tak mohlo naplno začít. Po celou dobu jarmarku probíhaly i doprovodné programy. Z nichž připomeňme oslavu 50 let házené v Železném Brodě nebo výstavu v Městské galerii Vlastimila Rady – František Skála „Cesty“. Navštívit jste mohli i sklářskou expozici v Městském muzeu.

 

Kamera: Zuzana Houfková, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme