Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (946 hl.)
 
1x za týden (444 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (468 hl.)
 
1x za měsíc (472 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (513 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2843
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Open Air Festival 3

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
19. 08. 2014
„Open Air Festival 3“ je název přehlídky železnobrodských kapel a interpretů, která se letos konala už potřetí na místním hasičském hřišti. Škoda jen, že počasí nepřálo a odpolední déšť vyhnal hodně diváků. V areálu tak zůstali jen ti opravdu skalní. 

Od 18 hodin se na jevišti představil Tomáš J. Holý & AGU. Vystupující se na jevišti střídali po jedné hodině. Tomáše J. Holého & AGU vystřídala v 19 hodin rocková kapela Fernandez. Skupina vznikla v roce 2010 a i když nikdo ze členů nebydlí v Železném Brodě, mají zde zkušebnu a považují se za brodskou kapelu. Během programu, který začal ve 12 hodin, se představila hudební uskupení všeho druhu a každý si tak mohl vybrat podle svého gusta. Vždyť tu nechyběla dechová hudba Broďanka ani Taneční a swingový orchestr Základní umělecké školy. Největší zastoupení měly rockové kapely, z nichž vystoupila například skupina Těsně vedle nebo Voliéra. Velmi očekávanou událostí bylo vystoupení kapely In Touch. K tomu došlo něco po dvacáté hodině. V tu dobu se hlediště opět zaplnilo a atmosféra v celém areálu byla dokonalá.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová      

Doporučujeme