Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (869 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3635
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Den obce

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
06. 07. 2017
V sobotu 1. července se v obci Vítězná uskutečnila asi největší kulturní událost, která se tu koná každoročně už 11 let. Slavnost „Den obce Vítězná“ byla letos s podtitulem Čistá obec. Proč právě toto téma, to nám pověděl starosta Vítězné Petr Hrubý.

Při slavnostním zahájení pozval na jeviště starosta Petr Hrubý významné hosty. Byli mezi nimi starostové partnerských obcí, představitelé kraje a celá řada dalších osobností, které nějakým způsobem napomohli rozvoji obce Vítězná. Po slavnostním zahájení dále pokračoval bohatý kulturní program, který začal už v ranních hodinách. Představila se například Koletova dechová hudba. Po celý den programem provázel známý český herec Jan Čenský. Program probíhal na několika místech. V nedalekém lomu byla oblíbená traktoriáda, které předcházela ranní spanilá jízda obcí a nechyběl ani průjezd bahnem. Hasiči připravili několik soutěží ve kterých se představili i ti nejmenší. Nechyběly ani kolotoče nebo stánky s tím nejrůznějším zbožím. Na své si tu přišli i milovníci RC modelů nebo obdivovatelé dinosaurů. Na hlavním pódiu se postupně představil Vítězňáček, Gabriela Goldová, skupina COP, Martin Maxa a zazpívala i Tereza Kerndolová. V odpoledních hodinách proběhlo také losování soutěže o hodnotné ceny. A ti co nevyhrály, se už mohli těšit na vrchol programu, kterým bylo vystoupení populární skupiny Děda Mládek Ilegal Band.

 

Kamera: Luděk Vondrouš, Jiří Horák, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme