Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TRUTNOV - Přátelské setkání gymnázií v Trutnově

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
20. 03. 2008
Sešli se zde učitelé z gymnázií trutovského okresu a z Náchoda. Hned za vstupními dveřmi na ně čekalo malé přivítání. Poté všichni dostali svou identifikační kartičku a mohli se vydat do jídelny, kde na ně čekala spousta pochoutek a hlavně Bar U vyprahlého kantora, kde se údajně podávalo jen nealko.

Ve sportovní hale odstartoval hlavní program, který měl být poctou světoznámému sportovci A až Z Vavrdovi. Pokud ho neznáte, zřejmě jste nenavštěvovali trutnovské gymnázium. Pohled na učitele ve víru her by jistě pobavil nejednoho studenta. Důležité však bylo to, aby se všichni přítomní dobře pobavili. A tento účel setkání určitě splnilo na výbornou.

redaktor: Gabriela Drejslarová, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme