Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (865 hl.)
 
1x za týden (387 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (426 hl.)
 
1x za měsíc (414 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2536
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Společné prohlášení Svazku obcí Jestřebí hory a Království – Jestřebí hory, o.p.s.

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
14. 10. 2010
Úpice - Chceme se bránit proti nepravdám

 

Úpice – Členové výboru Svazku obcí Jestřebí hory a MAS Království – Jestřebí hory, o.p.s. se stali obětí předvolební kampaně v Úpici. Předvolební letáky Volby pro město v čele s Jiřím Středou nepravdivě informují o náplni práce a finančních tocích mezi těmito subjekty.


„Nechápu, jak si může budoucí komunální politik dovolit pustit do světa jednoznačnou lež! Například Svazek obcí Jestřebí hory nikdy nepřevedl na účet Království – Jestřebí hory, o.p.s. částku 2 miliony. Taky mi připadá dost vulgární plivnout na práci starostů tím, že někdo napíše, že SOJH nepořádá žádné akce a finance slouží k pořádání uzavřených akcí a výletů!“ vyjádřil se Zdeněk Špringr, první místopředseda výboru a starosta Rtyně v Podkrkonoší.

 

O činnosti Svazku, o projektech a aktivitách byla natočena reportáž z 9. 10. 2010 – název Jestřebí hory jako na dlani nebo na www.jestrebihory.net. O Království – Jestřebí hory, o.p.s. a jeho průhledných aktivitách se dozvíte ve výročních zprávách o.p.s. na www.kjh.cz.

Věříme, že si autoři nepravdivých výroků uvědomí svoji nezodpovědnost i možné důsledky a veřejnost že se nenechá zmást jejich zavádějícími a nepodloženými informacemi.

 

 

Ing. Iljana Beránková     - předsedkyně Svazku obcí Jestřebí hory a Dr. Jan Balcar - ředitel Království – Jestřebí hory, o.p.s.

 

Doporučujeme