Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Ocenění za pomoc diabetikům převzala i starostka Úpice

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
15. 11. 2010
Praha - U příležitosti Světového dne diabetu byly v pátek 12. listopadu 2010 v Brožíkově síni pražské Staroměstské radnice za účasti radního a senátora za Prahu 11 pana Milana Pešáka předány ceny Svazu diabetiků.

032_120040_120Mezi oceněnými byla i dosavadní starostka města Úpice Iljana Beránková, která převzala z rukou předsedy Svazu diabetiků České republiky pana Ing. Vladimíra Horáka  „Poděkování Svazu diabetiků ČR za mimořádný přínos v péči o diabetiky“.

 

 

foto: Šárka Bušinská
| Zdroj: Šárka Bušinská
Doporučujeme