Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Nové informační materiály

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
29. 09. 2010
Úpice - Město Úpice vydalo zbrusu nové informační materiály. Na své si díky nim přijdou všichni, kteří chtějí Úpici poznat blíže jak z hlediska přírodních krás, tak architektonických skvostů. Zajímavé informace se můžete dozvědět také o rodině Čapkových a dalších významných osobnostech, které žily v našem městě.


Soubor tří tématických letáků je součástí přeshraničního mikroprojektu ,,Úpice a Piechowice: aktivní města uznávající tradice´´. Celý projekt je spolufinancován z Fondu mikroprojektů v Euroregionu Glacensis v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007-2013 z prostředků ERDF prostřednictvím Euroregionu Glacensis.

 

Letáky jsou tvořeny formou skládaček a byly vyrobeny ve třech typech – Významné budovy Úpice, Významné osobnosti Úpice a Příroda a sportoviště Úpice. skladacky_120První obsahuje informace o zajímavých stavbách, druhý je zaměřen na významné úpické rodáky a občany a třetí popisuje přírodní zajímavosti a možnosti sportovního vyžití. Text je doplněn krásnými fotografiemi. Letáky jsou k dispozici v české a polské verzi. Všechny  skládačky jsou zdarma k dostání na Turistickém informačním centru v Úpici, ale i na dalších místech s informační funkcí.

Věřím, že tyto nové propagační materiály budou dobrým průvodcem nejen pro všechny turisty, kteří Úpici navštíví, ale zároveň budou inspirací na výlety a zdrojem poznání i pro místní obyvatele.
| Zdroj: Lucie Nývltová (Turistické informační centrum Úpice)
Doporučujeme