Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

TEXTEM - Boni Pueri pokřtí s Lucií Bílou společné vánoční album

Aktuality
Autor příspěvku: Textové zprávy
02. 11. 2010
Hradec Králové - Boni Pueri natočili s Lucií Bílou album Bílé Vánoce Lucie Bílé, na které naváže od 11. listopadu koncertní šnůra po devatenácti kostelech v České republice a na Slovensku. Křest alba proběhne v úterý 2. listopadu od 18.00 v pražském Hard Rock Café (Malé náměstí 3, Praha 1) za účasti řady hostů z české hudební scény. Na křest naváže od 20.00 koncert Lucie Bílé.

Na vánočním albu se nachází třináct známých koled, mezi nimiž nechybí Tichá noc, Rolničky nebo Purpura. Dalším bonusem jsou duety s Martou Kubišovou a Karlem Gottem. O hudební doprovod se postaral Petr Malásek s Pražským symfonickým orchestrem a záštitu nad celým turné převzal pražský arcibiskup Dominik Duka.
| Zdroj: Jana Kodysová - Commservis.com, s.r.o.
Doporučujeme