Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Svitavský koncert Ewy Farné

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
03. 04. 2009
Mnoha svitavským teenagerům, a nejen jim, se splnil sen. Do Svitav totiž zavítala mladá, talentovaná a nyní už i velmi úspěšná poprocková zpěvačka Ewa Farná. Její koncert se odehrál v neděli 15. března v sále centra Fabrika. Řada fanoušků nedočkavě vyhlížela českou hvězdičku již velmi dlouho před začátkem koncertu. 

Ewa se narodila před patnácti lety v Třinci a nyní navštěvuje Gymnázium v Českém Těšíně. Od dětství ráda zpívá a hraje na klavír. Hned první album „Měls mě vůbec rád“ vydané v roce 2006 ji katapultovalo mezi nejznámější české zpěvačky. Hlavně díky stejnojmennému singlu si získala srdce mnoha posluchačů, zvláště těch mladších. V roce 2007 následovalo druhé album s názvem „Ticho“

Ewa Farná za svoji krátkou kariéru získala hned několik významných ocenění. Stala se například Objevem roku v anketě Český Slavík 2006, nejlepší zpěvačkou JETIX Kids Awards 2007 a obsadila třetí místo v kategorii zpěvačka v Českém Slavíkovi 2008. Její DVD „Blíž ke hvězdám“ se stalo deskou roku 2008 za vůbec nejprodávanější hudební DVD. Těmito úspěchy se dostala mezi nejznámější české osobnosti.

Doporučujeme