Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

SVITAVY - Dopravní soutěž mladých cyklistů

Pardubický kraj
Autor příspěvku: CMS-TV Svitavy - http://www.comvision.cz
02. 06. 2011
Ve středu 25. května se ve Svitavách konalo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěž zaštiťuje organizace Besip a Ministerstvo dopravy, ve Svitavách ji pořádá Dům dětí a mládeže. Na svitavském dopravním hřišti a přilehlém hřišti u gymnázia změřilo síly 88 dětí ze 12 škol. Účastníky nominovala každá ze škol, a to na základě výsledků školních kol.

Soutěž mladých cyklistů je vyvrcholením celoroční dopravní výchovy na školách. Posloupnost soutěže jde od školních, přes okresní, krajská a republiková kola až do mezinárodního evropského klání, které letos proběhne v Paříži. Českou republiku zde už několik let v řadě reprezentuje základní škola Častolovice z královéhradeckého kraje. V předchozích ročnících získala dokonce stříbrné a bronzové medaile. Z pardubického kraje se soutěže účastní zhruba třetina škol, tedy něco okolo devadesáti.
Doporučujeme