Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Nová hasičská zbrojnice ve Velkém Zboží

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
10. 01. 2018
Velká událost se odehrála v městské části Poděbrad ve Velkém Zboží v pátek 5. ledna. Za velké účasti místních obyvatel, představitelů města a Středočeského kraje a celé řady dalších vzácných hostů, došlo ke slavnostnímu otevření nové hasičské zbrojnice.

O hudební vložku se postaral spojený pěvecký sbor We(květ) a Kvítek. Kromě starosty Poděbrad Ladislava Langra promluvila i senátorka Emílie Třísková. Dále se slavnostního otevření zúčastnil i krajský radní Robert Bezděk, Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje zastupoval náměstek ředitele Miloš Hladík, ředitel Územního odboru Nymburk Luděk Turek a velitel stanice Poděbrady Zdeněk Skoupý. Přítomná byla i starostka Okresního sdružení hasičů Nymburk Blanka Buryanová, vedoucí oddělení řízení operačních programů Aleš Pekárek a radní Zbyněk Lukavec. Celková investice stavby byla ve výši 5.725.065 Kč. Poskytnutá dotace je ve výši 90%. Dodavatelem stavby byla firma STAFIKO Poděbrady s.r.o. a dodavatelem vybavení nábytkem Přemysl Sedlák z Velkého Zboží. 4. ledna uplynulo přesně 110 let od založení zdejšího hasičského sboru. U příležitosti tohoto výročí Město Poděbrady umístilo informační tabuli vedle nové hasičské zbrojnice. S krátkou scénkou z historie zdejších velkozbožských hasičů vystoupili Českoslovenští legionáři, jednota Poděbrady, klub vojenské historie, druhý pluk Nymbursko pod vedením pana Petra Novotného.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme