Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Hokejové utkání HC Sparta Praha a BK Mladá Boleslav

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
01. 09. 2017
Poděbradští milovníci hokeje a především HC Sparty Praha zajásali v úterý 29. srpna. Hráči hvězdného týmu přijeli do Poděbrad, aby na zdejším zimním stadionu sehráli přípravný zápas s hráči BK Mladá Boleslav. Co tomuto utkání předcházelo, to nám pověděl předseda HC Poděbrady Petr Fiala.

Dnes je hokej zábava pro celé rodiny a tak ani v Poděbradech nechyběl bohatý doprovodný program. Výchova nových hráčů je důležitá pro každý klub a ani v HC Poděbrady na to nezapomínají. V rámci projektu „Pojď hrát hokej“ připravili náborovou akci na 18. září. Tak kdo přemýšlíte o kariéře hokejového útočníka, obránce nebo brankaře, tak určitě tento den přijďte na poděbradský zimní stadión.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme