Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – 46. ročník festivalu FEMAD

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
27. 09. 2017
V neděli 17. září od 15 hodin proběhlo v poděbradském divadle Na Kovárně slavnostní zakončení přehlídky a vyhlášení výsledků 46. festivalu mladých amatérských divadel FEMAD Poděbrady 2017. Přehlídka začala ve čtvrtek 14. září, kdy se představilo Divadlo Exil Pardubice.

Dále se do Poděbrad nominoval soubor Diverzanti Brno, Divadelní spolek Kroměříž, Divadlo Duha Polná, tři pražská divadla - Divadelní Duo ToŤ, Divadlo KoMa a Divadlo Ještě NE! a Studio Hamlet Železný Brod. Co bylo nového ve 46. ročníku nám pověděl ředitel festivalu Jakub Charvát. Po čtyři dny soutěžilo osm souborů o šest cen. Hned čtyři z nich získal Divadelní soubor Diverzanti Brno a jejich (Ne)chtěná útěcha. Domů si soubor odvezl Cenu tisku, Cenu divadelních klubů, cenu za Nejlepší ženský herecký výkon, kterou získala Karolína Baňková a cenu za Nejlepší inscenaci, kterou z rukou starosty Ladislava Langra přebrala autorka scénáře a režisérka Kateřina Volánková. Cenu za Nejlepší mužský herecký výkon přebral v zastoupení Ladislav Karda za roli v představení Toť divadlo! Divadelního dua ToŤ. Cenu diváků si z Poděbrad odvezla Iva Chaloupková a Zdislava Bohuslavová za herecký výkon v inscenaci Spolu, Divadelního studia Hamlet Železný Brod.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme