Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (913 hl.)
 
1x za týden (420 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (450 hl.)
 
1x za měsíc (450 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (482 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2715
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Martinský jarmark

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
20. 11. 2015
I když Svatý Martin na bílém koni byl ještě hodně daleko a po sněhu nebylo ani památky, uskutečnil se na náměstí v Novém Bydžově osmý Martinský jarmark. Akce, která je rok od roku populárnější zaplnila celý střed města.

Stánky nabízely nejrůznější dobroty, předváděla se řemesla a možná i kupovaly dárky pod stromeček. Na pódiu před radnicí vystoupila od půl jedenácté folková skupina Kantoři. V jednom rohu náměstí už tradičně předváděli své umění dřevosochaři. A opravdu se bylo na co dívat. Za hřmotu motorových pil se během chvilky proměnil kus dřeva v sovu sedící na stromu, mísu, havrana nebo třeba srdce. O kousek dál lákaly staročeské pochoutky a zručný řezbář předváděl výrobu dřevěných hraček. Historický kolotoč na kliku zase lákal ty nejmenší. Řádně usednout, zapnout bezpečnostní provaz a jedeme. Že nevíte jak naučit své děti běhat? Tak jim vyrobte takovouto dráhu na dřevěné kuličky. Martinský jarmark byl letos sice bez sněhu, ale kdo přišel jistě si ho pořádně užil. A sníh? Ten se do Vánoc jistě ještě objeví.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme