Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1088 hl.)
 
1x za týden (547 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (563 hl.)
 
1x za měsíc (570 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (870 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3638
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

MALÉ SVATOŇOVICE – Pochod pohádkovým lesem

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
31. 05. 2008
V sobotu 31. května se v Malých Svatoňovicích uskutečnil Pochod pohádkovým lesem, kterým děti a rodiče oslavili Den dětí. Akci pořádal Klub žen Malé Svatoňovice.

Děti měly sraz ve 14 hod na náměstí, potom se přesunuly do místního muzea, kde jim paní starostka přečetla pohádku Jak si pejsek s kočičkou dělali dort. Za doprovodu pohádkové babičky se vydaly na trasu, kde na ně čekaly různá stanoviště s pohádkovými postavami a úkoly. Mohly se těšit například na Červenou Karkulku a vlka, u kterých musely prolézt tunelem, na vodníka a čarodějnice. Na posledním stanovišti čekal čert a Káča. Děti musely vlézt tomu druhému na záda a překonat určený úsek. Za odměnu po každém úkolu dostaly sladkou odměnu. Vytoužený cíl byl na koupališti. Děti zde dostaly na památku omalovánku, hračku a na posilnění párek v rohlíku. Zakončením pro všechny bylo vystoupení kouzelníka a ukázka výcviku psa.

redaktor: Iveta Součková, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme