Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (867 hl.)
 
1x za týden (388 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (427 hl.)
 
1x za měsíc (415 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (444 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2541
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Rozsvícení vánočního stromu

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
05. 12. 2012
V Lázních Bělohradě, stejně jako v řadě dalších měst, se sešli lidé o první adventní neděli, aby přivítali přicházející Vánoce. Kulturní program zahájily děti z bělohradské základní školy. 

Starosta Lázní Bělohrad pozdravil všechny přítomné a popřál jim pěkné Vánoce a úspěšný vstup do roku 2013. Na závěr svého vystoupení dal pokyn k rozsvícení vánočního stromu. Ten loňský byl v anketě Deníku vyhlášen jako nejhezčí vánoční strom v okrese Jičín. Co znamenal letošní rok pro Lázně Bělohrad, to byla otázka právě pro starostu Pavla Šubra. Program pokračoval vystoupením jičínského sdružení hudebníků, které představilo novou koledu s názvem Návštěva štědrovečerní. Autorem je Vojtěch Luňák a Alex Simmons. Vánoční program v lázeňském městě bývá každoročně hodně bohatý. Co je připraveno pro letošní rok, nám pověděl Ladislav Stuchlík. Závěr programu 10. ročníku rozsvícení Vánočního stromu patřil už tradičně domácímu souboru Hořeňák.

Redaktorka: Martina Romaňáková, kamera a střih: Luděk Vondrouš 

Doporučujeme