Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1087 hl.)
 
1x za týden (545 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (562 hl.)
 
1x za měsíc (569 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (867 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3630
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

JIČÍN – Výročí vzniku HZS a SDH v Jičíně

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
06. 05. 2010
Při příležitosti výročí založení Hasičského záchranného sboru a Sboru dobrovolných hasičů v Jičíně proběhlo několik akcí, při kterých měli lidé možnost seznámit se s hasičskou technikou, ale také s jejich prací. Jednou takovou příležitostí byla oslava 1. máje v Jičíně, kde hasiči předvedli například vyproštění osob z havarovaného vozidla.

Další ukázku své práce ukázali 5. května před hotelem Start. Tentokrát šlo o záchranu člověka z hořící výškové budovy. Hasičský záchranný sbor slaví 40 let od svého vzniku, Sbor dobrovolných hasičů již 140 let trvání sboru. Dobrovolní hasiči, jak už název napovídá, dělají tuto činnost dobrovolně, často na úkor svého zaměstnání nebo volného času, a to jen proto, že chtějí pomoci. I při středeční ukázce se mohli všichni přihlížející přesvědčit, že práce hasičů je fyzicky náročná a mnohdy nebezpečná, ale velmi potřebná a důležitá. Ať už při prvomájové ukázce své práce nebo při ukázce 5. května, spousta lidí v tu chvíli jejich práci obdivovala. Bohužel, výjezdů Hasičského záchranného sboru a Sboru dobrovolných hasičů přibývá, takže se jejich práce stává čím dál více prací nepostradatelnou.

 

Redaktor: Jitka Sochorová, kamera: Luděk Vondrouš, střih: Jitka Sochorová

Doporučujeme