Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - VIII. výroční konference pro státní správu

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
08. 05. 2008
V pražském hotelu Angelo proběhla 18. března 2008 VIII. výroční konference pro státní správu zabývající se problematikou sociálních systémů a evropskými trendy trhu práce. Akci pořádala společnost ConPro za podpory generálního partnera, firmy Accor Services CZ s. r. o. Na konferenci vystoupili zástupci státní správy i samosprávy z České republiky i ze zahraničí.

Hlavní témata konference – vývoj sociálních systémů, role příspěvkových organizací, ochrana trhu práce, činnost Národních úřadů v Evropě apod. – vzbudila mimořádný ohlas mezi odborníky, jež se na akci sjeli z celé ČR. Konference se účastnilo na 130 hostů, mezi nimiž nechyběli zástupci magistrátů, krajských, městských i obecních úřadů a velký počet sociálních pracovníků, kteří při své každodenní práci musí rychle reagovat na vývoj pracovního trhu i na měnící se situaci v sociální oblasti. Během celodenního programu účastníci vyslechli aktuální informace o probíhajících sociálních projektech v rámci České republiky i v členských zemích Evropské unie.
Doporučujeme