Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PRAHA - Spuštění webových stránek klubu finančních ředitelů

Praha
Autor příspěvku: nasetelevize.cz - http://nasetelevize.cz
27. 12. 2005
Dne 22. 11. 2005 byly slavnostně spuštěny webové stránky a pokřtěno logo klubu finančních ředitelů "CFO Club". Kmotry loga byli pánové Jiří Schwarz, děkan fakulty Národohospodářské Vysoké školy ekonomické a Dean Brabec, managing director mezinárodní poradenské společnosti Arthur D. Little pro Českou a Slovenskou republiku.

V úvodu pohovořil o významu finančního řízení Dr. Gerrit Seidel, managing director mezinárodní poradenské společnosti Arhtur D. Little pro Evropu. Večerem diváky provedla Karla Mráčková, k poslechu příjemně hrála kapela Boro a pro účastníky byl připraven bohatý raut.

Slavnostnímu večeru předcházel odborný workshop na téma „Měření a řízení výkonnosti a top manažerský reporting společnosti“. Workshopu se zúčastnilo 50 finančních ředitelů z předních českých a slovenských podniků.

Cílem této odborné části bylo představit nejlepší postupy v oblasti měření a řízení výkonnosti a prezentovat zkušenosti s implementací různých přístupů řízení v předních českých podnicích. Ve druhé části odpoledního workshopu získali účastníci informace o nástrojích řízení, které nabízejí nejčastěji používané informační systémy v České republice.
V rámci odborného programu vystoupili:
· Dean Brabec, Managing Director, Arthur D. Little, který pohovořil na téma: Vývoj systémů pro měření a řízení výkonnosti

· O řízení výkonnosti a manažerském reportingu v praxi promluvili:
o Ing. Kamil Ziegler, finanční ředitel, PPF
o Ing. Lukáš Roubíček, finanční ředitel, Severomoravská plynárenská

· Současné trendy v oblasti měření a řízení výkonnosti představil Ing. Bořivoj Pražák z Vysoká školy finanční a správní

Využití IT nástrojů pro měření a řízení výkonnosti představili zástupci IT společností:
· Ing. Michal Kroutil, senior consultant, Ciber Novasoft
· Ing. Michael Hanke, ARIS product manager, IDS Scheer ČR
· Ing. Martin Grof, ERP Solutions Specialist, Oracle Czech

Pro rok 2006 připravil CFO Club mnoho dalších odborných i společenských akcí. Věříme, že Klub bude stejně dravý jako znázorněný dravý pták v logu klubu finančních ředitelů.
Doporučujeme