Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Equistro Cup Poděbrady

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
17. 08. 2017
Milovníci koní a jezdeckého sportu se sešli o uplynulém víkendu 12. a 13. srpna v prostorách bývalé císařské obory, kde nyní sídlí Jezdecký klub Obora Poděbrady, aby sledovali závody v parkurovém skákání.

Jednou ze soutěží nedělního programu byla i Cena Města Poděbrady. Soutěž do 130 cm absolvovalo 36 startujících. Slavnostního předání cen se zúčastnil také starosta Poděbrad Ladislav Langr. Na třetím místě skončil Ondřej Potluka s koněm Land Master. Druhé místo patřilo Tereze Mückové a Fortuně 7. Cenu za 1. místo převzala z rukou starosty Ladislava Langra Lenka Jirušová Kabátová s koněm Indoctra. Tato dvojice zvítězila i v hlavní soutěži do 135 cm. V průběhu obou dnů se uskutečnilo 9 soutěží, během kterých proběhlo asi 350 startů. Majitele Jezdeckého klubu Obora Poděbrady Roberta Kopeckého jsme se zeptali, jak se daří jezdeckému sportu v Poděbradech.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme