Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD - Strašidelná Bažantnice 2017

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
06. 07. 2017
Město Lázně Bělohrad děkuje všem strašidlům, pomocníkům a organizátorům akce Strašidelná Bažantnice 2017 za pomoc. Návštěvníkům za jejich přízeň a dobré chování, jak ke strašidlům, tak i k okolnímu prostředí. Letos bylo napočítáno 7492 návštěvníků a 174 lidí se obléklo do kostýmu v rolích strašidel a pohádkových bytostí. Pomáhalo 10 zaměstnanců města.

Seznam strašidel: Včelky a čarodějnice na začátku, král, královna a kat, Červená karkulka, vlk, myslivec a babička, trpaslíci u razítek, hejkalové, pavouček, pták ohnivák a víla Zvonilka, mimoni s poníky, Motýl Emanuel a Maková panenka, Sněhurka a trpaslíkov, Flinstounovi, Schagerschool, hrabě a hraběnka na koni, Alenka v říši divů, Čachtická paní, Šmoulové, evidenční úřad STB, vodník, rybář, piráti, Harpye, čarodějnice, krtek, indiáni, válečný vůz, Titanic, lidojedi, peklo, smrtka, skřeti, loupežníci, drak, lesní přízraky, smrťák, upíři, hraběnka na koni, čarodějnice na konci. Děkujeme i všem sponzorům za přispění a Lázním Bělohrad, a. s. za umožnění využití Bažantnice a hasičům z Dolní Nové Vsi.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme