Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Den obce

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
06. 07. 2017
V sobotu 1. července se v obci Vítězná uskutečnila asi největší kulturní událost, která se tu koná každoročně už 11 let. Slavnost „Den obce Vítězná“ byla letos s podtitulem Čistá obec. Proč právě toto téma, to nám pověděl starosta Vítězné Petr Hrubý.

Při slavnostním zahájení pozval na jeviště starosta Petr Hrubý významné hosty. Byli mezi nimi starostové partnerských obcí, představitelé kraje a celá řada dalších osobností, které nějakým způsobem napomohli rozvoji obce Vítězná. Po slavnostním zahájení dále pokračoval bohatý kulturní program, který začal už v ranních hodinách. Představila se například Koletova dechová hudba. Po celý den programem provázel známý český herec Jan Čenský. Program probíhal na několika místech. V nedalekém lomu byla oblíbená traktoriáda, které předcházela ranní spanilá jízda obcí a nechyběl ani průjezd bahnem. Hasiči připravili několik soutěží ve kterých se představili i ti nejmenší. Nechyběly ani kolotoče nebo stánky s tím nejrůznějším zbožím. Na své si tu přišli i milovníci RC modelů nebo obdivovatelé dinosaurů. Na hlavním pódiu se postupně představil Vítězňáček, Gabriela Goldová, skupina COP, Martin Maxa a zazpívala i Tereza Kerndolová. V odpoledních hodinách proběhlo také losování soutěže o hodnotné ceny. A ti co nevyhrály, se už mohli těšit na vrchol programu, kterým bylo vystoupení populární skupiny Děda Mládek Ilegal Band.

 

Kamera: Luděk Vondrouš, Jiří Horák, střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme