Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Mezinárodní turnaj v malé kopané

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
24. 05. 2017
I když počasí v sobotu 20. května nebylo zrovna letní, nic nebránilo několika fotbalovým týmům pustit se do mezinárodního klání v malé kopané, které pro své spřátelené obce uspořádala obec Vítězná.

Turnaj se hrál ve sportovním areálu v Huntířově. Na dvou hracích plochách se postupně proti sobě postavila všechna mužstva, systémem každý s každým. Hrálo se na 2 x 15 minut a každé družstvo tvořilo 6 hráčů a brankař. Jde o první ročník tohoto turnaje, co bylo podnětem k jeho uspořádání nám pověděl starosta Vítězné Petr Hrubý. A i když to hlavní v tomto turnaji není pořadí jednotlivých družstev ale přátelské setkání a výměna zkušeností mezi jednotlivými obcemi, tak alespoň pro pořádek uveďme, že v 1. ročníku mezinárodního turnaje v malé kopané, zvítězilo mužstvo FKS Huntířov před Gmina Kobylnica, třetím FKS Kocléřov a mužstvo z obce Víťaz skončilo na místě čtvrtém.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme