Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Festival Cesta Dobou

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
17. 05. 2017
V rámci programu zahájení lázeňské sezony v Poděbradech, proběhl ve dnech 12. a 13. května festival Cesta Dobou. Za festivalem, který hned v prvním ročníku zaznamenal velký úspěch u diváků, stojí organizátorská dvojice Sarah Ptáčková a Michal Šeda. Druhého jmenovaného jsme se zeptali na to, co je vedlo k uspořádání tohoto festivalu.

S kamerou jsme festival navštívili v sobotu v odpoledních hodinách. A i přes nepřízeň počasí bylo na kolonádě stále plno. Vysoká návštěvnost byla především díky kvalitnímu programu. O něm už nám ale více pověděl opět Michal Šeda. V rámci programu vystoupil i Karel Janeček a prezentoval svojí vizi nového volebního systému Demokracie 21. Blíže nám tento projekt přiblížil koordinátor kampaně Jonáš Vnouček. Vrátíme se ale zpátky k festivalu. I když se jednalo o první ročník, nebyl určitě poslední. Vždyť podle slov organizátorů ho během dvou dnů navštívilo, i přes nepříznivé počasí, odhadem 15 až 20 tis. lidí. Nutno podotknout, že vstup na všechna představení byl pro návštěvníky zdarma. A to především díky městu Poděbrady, Středočeskému kraji a dalším sponzorů.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme