Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Vozatajské závody v Přední Lhotě

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
08. 11. 2016
I když v neděli 6. listopadu počasí zas až tak moc nepřálo, sešlo se v areálu Stáje 3K v Přední Lhotě u Poděbrad hodně příznivců vozatajských závodů a milovníků koní.

Po skončení dvou soutěžních kol kategorie dvojspřeží, následovala volná soutěž, na kterou se všechny posádky opravdu těšily. O jaký závod šlo, nám pověděla členka organizačního výboru Lucie Kurková. Na závěr se představili soutěžící v kategorii čtyřspřeží. V kategorii do 15 let zvítězil Šimon Bareš před Eliškou Brixí a třetím Jaroslavem Červeným. Jednospřeží nejlépe zajel David Soukup, druhý skončil Jiří Ziegler a třetí byla Tereza Velková. Závody dvojspřeží nejlépe zvládl Ota Bareš, druhé místo obsadil Jan Chmelař a na třetím se umístil Milan Finger. V kategorii čtyřspřeží zvítězila Kateřina Sklenská, druhý skončil Jaroslav Jandl a třetí Ota Bareš. Vložený závod pak jednoznačně ovládla dvojice Michal Kořínek a Lucie Kořínková.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme