Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Vozatajské závody v Přední Lhotě

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
08. 11. 2016
I když v neděli 6. listopadu počasí zas až tak moc nepřálo, sešlo se v areálu Stáje 3K v Přední Lhotě u Poděbrad hodně příznivců vozatajských závodů a milovníků koní.

Po skončení dvou soutěžních kol kategorie dvojspřeží, následovala volná soutěž, na kterou se všechny posádky opravdu těšily. O jaký závod šlo, nám pověděla členka organizačního výboru Lucie Kurková. Na závěr se představili soutěžící v kategorii čtyřspřeží. V kategorii do 15 let zvítězil Šimon Bareš před Eliškou Brixí a třetím Jaroslavem Červeným. Jednospřeží nejlépe zajel David Soukup, druhý skončil Jiří Ziegler a třetí byla Tereza Velková. Závody dvojspřeží nejlépe zvládl Ota Bareš, druhé místo obsadil Jan Chmelař a na třetím se umístil Milan Finger. V kategorii čtyřspřeží zvítězila Kateřina Sklenská, druhý skončil Jaroslav Jandl a třetí Ota Bareš. Vložený závod pak jednoznačně ovládla dvojice Michal Kořínek a Lucie Kořínková.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme