Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (1044 hl.)
 
1x za týden (522 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (526 hl.)
 
1x za měsíc (533 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (828 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 3453
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – FEMAD 2016

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
14. 09. 2016
Ve dnech 8. až 11. září proběhl v Poděbradech už 45. ročník festivalu mladých amatérských divadel FEMAD. Co je cílem tohoto festivalu nám pověděl ředitel FEMADu Jakub Charvát.

Zahájení festivalu proběhlo ve čtvrtek 8. září v zámeckém Divadle Na Kovárně. Tomu předcházela vernisáž výstavy fotografií herce a moderátora Marka Vašuta ve foyer divadla. Výstava nazvaná REPRÍZY mapuje tvorbu mezi léty 1990 až 2010. Představení prvního souboru, kterým bylo Broukovcovo Kamdivadlo z České Kamenice, proběhlo na II. nádvoří zámku. Jejich hra „Zahraj ty ejsíky“, byla na programu od 19 hodin a 30 minut. Pojednává o muži, který více jak třicet let, rok co rok, připravuje pro kamarády oslavu založení jejich rockové kapely. Nejlepší inscenací letošního ročníku se stala hra Veroničin pokoj od Divadelního spolku Kroměříž. Cenu za nejlepší mužský výkon získal Jiří Kašík, v ženské kategorii Jana Štěpánová. Oba za role v inscenaci Veroničin pokoj.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme