Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – FEMAD 2016

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
14. 09. 2016
Ve dnech 8. až 11. září proběhl v Poděbradech už 45. ročník festivalu mladých amatérských divadel FEMAD. Co je cílem tohoto festivalu nám pověděl ředitel FEMADu Jakub Charvát.

Zahájení festivalu proběhlo ve čtvrtek 8. září v zámeckém Divadle Na Kovárně. Tomu předcházela vernisáž výstavy fotografií herce a moderátora Marka Vašuta ve foyer divadla. Výstava nazvaná REPRÍZY mapuje tvorbu mezi léty 1990 až 2010. Představení prvního souboru, kterým bylo Broukovcovo Kamdivadlo z České Kamenice, proběhlo na II. nádvoří zámku. Jejich hra „Zahraj ty ejsíky“, byla na programu od 19 hodin a 30 minut. Pojednává o muži, který více jak třicet let, rok co rok, připravuje pro kamarády oslavu založení jejich rockové kapely. Nejlepší inscenací letošního ročníku se stala hra Veroničin pokoj od Divadelního spolku Kroměříž. Cenu za nejlepší mužský výkon získal Jiří Kašík, v ženské kategorii Jana Štěpánová. Oba za role v inscenaci Veroničin pokoj.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme