Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Den obce

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
06. 07. 2016
Den obce je největší slavnost, která se každoročně koná v obci Vítězná na Trutnovsku. Bohatý program začal v sobotu 2. července v 10 hodin. Na hlavním pódiu se jako první představila Koletova hornická hudba.

V nedalekém lomu se návštěvníci mohli pokochat pohledem na ty nejrůznější traktory. Byly k vidění kousky historické, doma dělané i poslední novinky. Probíhající Traktoriáda má několik částí, my jsme sledovali jízdu zručnosti. Své umění prezentovali i nejmenší hasiči. V doprovodu svých rodičů dokazovali, že o budoucnost tohoto sportu se ve Vítězné rozhodně bát nemusí. K vidění byla i prezentace vozů Renault a Dacia. Podél komunikací byla řada stánků s tím nejrůznějším zbožím. Byly tu i atrakce jako skákání na gumě, horská dráha, kolotoče, skákací hrady, střelnice i autíčka. Kdo má raději přírodu, nepohrdnul projížďkou na koni nebo oslíku. Ve 12 hodin a 30 minut byl naplánován podpis partnerské smlouvy mezi obcí Vítězná a slovenskou obcí Víťaz. Při slavnostním zahájení ve 13 hodin poděkoval starosta Vítězné Petr Hrubý všem, kteří se podíleli na rozvoji obce. Pak už následoval rozsáhlý kulturní program. Na pódiu se představil dětský sbor Vítězňáček. Zahrát přijel i Big Band Dvorský. Odpolední program se skládal ze sedmi koncertů z nichž zmiňme například skupinu Plavci v čele s Honzou Vančurou, nebo Vaťák, který celý program v nočních hodinách zakončoval.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme