Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Návštěva z partnerského města Netanya

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
29. 06. 2016
V roce 2013 uzavřelo město Poděbrady smlouvu o partnerství a spolupráci s Izraelským městem Netanya. Delegace z tohoto dvěstětisícového města ležícího na břehu Středozemního moře, přicestovala v minulém týdnu do Poděbrad.

Celodenní program, kterého se zúčastnili zástupci obou měst, proběhl ve středu 22. června. Zakončený pak byl po 19 hodině vysazením stromu přátelství na místě, kde v první polovině minulého století stála synagoga a kde je nyní pamětní deska v upomínku 216 obyvatel Poděbrad židovského původu, kteří zahynuli v koncentračních táborech. Aktu se zúčastnil kromě starosty Ladislava Langra i místostarosta Ivan Uhlíř a z partnerského města Netanya místostarosta Eli Dallal. Přítomen byl i izraelský velvyslanec Gary Korena. Eli Dallal poděkoval za vřelé přijetí a připomenul i pomoc při vzniku státu Izrael. Strom přátelství, který společně zasadili Ladislav Langr a Eli Dallal, je moruše – strom z biblických dob. Co je důvodem této návštěvy nám pověděl starosta Ladislav Langr.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme