Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Dračí lodě opět na Jezeře

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
26. 05. 2016
Další, už 9. ročník závodu dračích lodí pod názvem „Poděbradské dračí srdce“, který se každoročně jezdí o Putovní pohár města Poděbrad, se konal v areálu poděbradského koupaliště Jezero v sobotu 21. května.

Co je charakteristické pro tyto závody, to nám pověděl ředitel akce Jaroslav Formánek. Závody dračích lodí se v Poděbradech konají v rámci Poděbradských sportovních dnů. Tento den se koná i Běh krále Jiřího na 10 km. Jako první protnul cílovou pásku Maročan Abdelkabir Saji. Nyní ale pojďme zpět k závodům dračích lodí. V souboji o Putovní pohár města Poděbrad byl ve finálové jízdě nejúspěšnější tým Sportovní gymnastika Poděbrady. Druhé místo obsadilo družstvo Lyžaři a třetí skončil Namydlený blesk. Tým Město Poděbrady obsadil krásnou 8. příčku. V závodě na 1 km zvítězil opět tým Sportovní gymnastika Poděbrady.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme