Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Zahájení 108. lázeňské sezóny

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
10. 05. 2016
V pátek 6. května byla v Poděbradech zahájená už 108. lázeňská sezóna. Slavnostní akt proběhl za účasti partnerských měst u fontány v lázeňském parku. Pozvání do Poděbrad přijali zástupci slovenského partnerského města Piešťany, francouzského partnerského města Vertou a partnerského města Mariánské Lázně.

Na počest hostů byly vztyčeny vlajky Slovenska, Francie a České republiky. Kulturní program, byl koncipován do třech dnů. Pátek patřil slovenské kultuře, sobota byla laděná v duchu Francie a v neděli se představily Mariánské lázně. Proběhlo také žehnání pramenům a nechyběl ani sport nebo cyklovýlety v okolí Poděbrad. Jaká bude letošní lázeňská sezóna, na to jsme se zeptali generálního ředitele Lázní Poděbrady Petra Valenty. V pátek před 17 hodinou vystoupil na lázeňské kolonádě Piešťanský Dixieland. Své umění prezentoval i dětský folklórní soubor Striebornička. Pořadatelé nezapomněli ani na mlsné jazýčky. Stánek se slovenskými sýry a klobásami byl neustále v obležení zájemců o tyto pochoutky. V 18 hodin zaplnilo hlediště na kolonádě vystoupení Vašo Patejdla.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme