Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (721 hl.)
 
1x za týden (291 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (329 hl.)
 
1x za měsíc (310 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (334 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 1985
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Otevření Spolkového domu v Přední Lhotě

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
04. 04. 2016
Hned několik důležitých událostí se odehrálo v sobotu 2. dubna v Městské části Poděbrad – Přední Lhotě. U příležitosti 40. výročí připojení Přední Lhoty k Poděbradům byl slavnostně po delší době otevřen Spolkový dům, vysvěcena zrekonstruovaná zvonička, odhalena deska s historií Přední Lhoty a zasazena lípa.

Vše začalo u zvoničky, kde moderátor Jakub Charvát všechny přivítal a předal slovo poděbradskému proboštu Mons. Vladimíru Hronkovi, který provedl obřad svěcení. O hudební vložku se postarala rodačka z Přední Lhoty a držitelka prestižní ceny Antonína Dvořáka Virginie Walterová v doprovodu Marie Dobiášové. Odhalení desky provedl starosta Ladislav Langr, předsedkyně místního výboru Miroslava Homolová, radní Zbyněk Lukavec a starosta hasičů Pavel Veselý. Společnými silami také zasadili v upomínku tohoto dne novou lípu. Posledním bodem bylo slavnostní otevření Spolkového domu. O důležitosti tohoto domu krátce promluvil radní Poděbrad Zbyněk Lukavec. Prvním představením ve znovuotevřeném Spolkovém domě byla pohádka Ženich pro čertici v podání Divadelního spolku Jiří Poděbrady. Součástí Spolkového domu je kromě velkého sálu také knihovna a přístavbu tvoří hasičská zbrojnice. Co to znamená pro SDH Přední Lhota, nám během ukázky družstev dětí a žen, pověděl starosta hasičů Pavel Veselý.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme