Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (727 hl.)
 
1x za týden (297 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (334 hl.)
 
1x za měsíc (316 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (340 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2014
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Večer výročních městských cen

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
11. 03. 2016
Večer výročních městských cen, který je součástí Dne Poděbrad, zahájil moderátor Petr Vichnar. Den Poděbrad se koná každoročně 4. března u příležitosti povýšení na město. Večer výročních městských cen se uskutečnil v Divadle Na Kovárně a o hudební zážitek se postaral kytarový virtuóz Lubomír Brabec.

Záslužné listy města Poděbrad z rukou starosty Ladislava Langra převzali: Dominika Herzánová mistryně světa v aerobiku trojic a 6. na světě v jednotlivcích v kategorii kadetek. - Jaroslava Brzáková uznávaná poděbradská učitelka. - Dorostenecký mistr ČR ve štafetě 4 x 100 metrů Štěpán Hampl. - Dlouholetá a respektovaná učitelka poděbradských základních škol Věra Hýrková. - Oldřich Korda, celoživotně občansky angažovaný občan Poděbrad. - Vedoucí country tanců při poděbradském Svazu postižených civilizačními chorobami Milena Králová. - Záslužný list také získaly Polabské mlékárny za inovativní přístup k novému výrobku, který nese název Žervé z Poděbrad. Poslední list pak převzala Daniela Průšová vícemistryně Evropy v sólovém vystoupení mažoretky s rekvizitami. Cenu Křišťálový štít města Poděbrady si jako první přišel převzít kapelník dechové hudby Poděbradka Oldřich Hořák. Cenu převzala také ředitelka Speciální základní školy Květa Husová, a Alena Jahnová, dlouholetá harfenistka bývalého Středočeského symfonického orchestru. Křišťálový štít získala i ředitelka Základní umělecké školy Hana Janiššová a Josef Šťastný, profesionální hudebník, který se doposud aktivně hudbě věnuje jako pedagog, aranžér a dirigent. Čestné medaile města Poděbrady, předávala společně se starostou Poděbrad Ladislavem Langrem, i senátorka Emílie Třísková. Jako první ji převzal kardiochirurg Jan Harrer, člen vědecké rady Lázní Poděbrady a.s., který svou odbornou erudicí a profesní autoritou dlouhodobě přispívá k vysoké úrovni léčebné péče poděbradských lázní. Druhým oceněným byl Alois Neumann obětavý pedagog, který celý profesní život věnoval poděbradskému školství. Posledním oceněným se stal basketbalový reprezentant Československa, olympionik a držitel stříbrné a bronzové medaile z ME Jiří Růžička. O závěr večera se opět postaral Lubomír Brabec.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme