Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Galavečer boxu

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
01. 03. 2016
Milovníci boxu se setkali v neděli 28. února v poděbradské sportovní hale BIOS. Galavečer boxu v Poděbradech se konal už po čtvrté. I letos se podařilo pořádajícímu klubu Boxing Poděbrady pomyslnou laťku kvality opět zvýšit. Pro diváky, kteří zaplnili halu do posledního místa, byl připravený program s dvanácti zápasy a několika exhibičními vystoupeními.

Boxing Poděbrady byl založen v roce 2004 a od samého počátku ho vede Daniel Vencl. Dnes má oddíl 107 aktivních členů. Soutěžnímu boxu se jich věnuje 36 a asi 30 členů tvoří děti do 15 let. Ty se také postaraly o úvodní vystoupení v podobě dětské boxérské show. Jednotlivé zápasy probíhaly u amatérů na 3 kola po 2 minutách a u profi boxu na 4, 6 a 8 kol po 3 minutách. Celým večerem už tradičně provázel herec a sportovec Matouš Rajmont. Součástí večera byly i dva zápasy v paraboxu. První byl ukončen kontumačně protože soupeř Zdeňka Krupičky, Jan Vohnout se nemohl dostavit. Druhý zápas mezi Zdeňkem Šafi Šafránkem a Janem Matouškem proběhl na 4 kola po 1,5 minutě. Cenu vítězi v paraboxu, kterým se stal domácí Zdeněk Šafi Šafránek přišel předat viceprezident České paraboxerské asociace a zpěvák Daniel Landa. Během večera došlo i k předání šeku na 5 tis. Kč poděbradským paraboxerům. Kompletní výsledky všech zápasů najdete na stránkách Boxing Poděbrady.

 

Redaktor: Oldřich Havlíček, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme