Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (815 hl.)
 
1x za týden (346 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (385 hl.)
 
1x za měsíc (371 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (395 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2312
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Samovar 2015

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
17. 12. 2015
Deset mužstev se zúčastnilo v sobotu 12. prosince v Lázních Bělohradě tradičního fotbalového turnaje o Putovní samovar. Z vyřazovacích klání vzešla semifinálová čtyřka, kde se proti sobě postavily obhájci z předchozích ročníků Tesil Team a jeho vyzyvatelem byl dosud historicky nejúspěšnější tým Ónenáme Lázně Bělohrad, kterému se podařilo toto utkání vyhrát, čímž si zajistil boj o hlavní trofej.

Druhé semifinále tvořila dvojice Ydarokus a velké překvapení turnaje tým malé kopané Lukavec, který si se svým soupeřem dokázal poradit a ve své historicky první účasti se dokázal probojovat až do finále. V souboji o třetí místo si po dramatickém boji dokázal poradit Tesil Team s Ydarokusem v poměru 4:3. V 15:30 hod. začalo očekávané finále, ve kterém proti sobě nastoupily Ónenáme tým Lázně Bělohrad a tým Lukavce. Ačkoliv měl být favorit zápasu zřejmý, utkání skončilo po základní hrací době remízou 0:0. O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy, v nichž měl nakonec větší nervy tým z Bělohradu a stal se tak vítězem této velmi ceněné trofeje. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jan Hátle, nejlepším brankářem se stal Tomáš Ježek. Nejsympatičtějším hráčem byl vyhlášen Vojtěch Kazda a nejlepším hráčem turnaje se stal Jiří Wágenknecht. Velké poděkování patří celému realizačnímu týmu a všem, kdo se na přípravě turnaje podíleli.

 

 

Kamera: Zuzana Houfková, střih: Luděk Vondrouš: komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme