Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Samovar 2015

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
17. 12. 2015
Deset mužstev se zúčastnilo v sobotu 12. prosince v Lázních Bělohradě tradičního fotbalového turnaje o Putovní samovar. Z vyřazovacích klání vzešla semifinálová čtyřka, kde se proti sobě postavily obhájci z předchozích ročníků Tesil Team a jeho vyzyvatelem byl dosud historicky nejúspěšnější tým Ónenáme Lázně Bělohrad, kterému se podařilo toto utkání vyhrát, čímž si zajistil boj o hlavní trofej.

Druhé semifinále tvořila dvojice Ydarokus a velké překvapení turnaje tým malé kopané Lukavec, který si se svým soupeřem dokázal poradit a ve své historicky první účasti se dokázal probojovat až do finále. V souboji o třetí místo si po dramatickém boji dokázal poradit Tesil Team s Ydarokusem v poměru 4:3. V 15:30 hod. začalo očekávané finále, ve kterém proti sobě nastoupily Ónenáme tým Lázně Bělohrad a tým Lukavce. Ačkoliv měl být favorit zápasu zřejmý, utkání skončilo po základní hrací době remízou 0:0. O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy, v nichž měl nakonec větší nervy tým z Bělohradu a stal se tak vítězem této velmi ceněné trofeje. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jan Hátle, nejlepším brankářem se stal Tomáš Ježek. Nejsympatičtějším hráčem byl vyhlášen Vojtěch Kazda a nejlepším hráčem turnaje se stal Jiří Wágenknecht. Velké poděkování patří celému realizačnímu týmu a všem, kdo se na přípravě turnaje podíleli.

 

 

Kamera: Zuzana Houfková, střih: Luděk Vondrouš: komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme