Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – Martinský jarmark

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
20. 11. 2015
I když Svatý Martin na bílém koni byl ještě hodně daleko a po sněhu nebylo ani památky, uskutečnil se na náměstí v Novém Bydžově osmý Martinský jarmark. Akce, která je rok od roku populárnější zaplnila celý střed města.

Stánky nabízely nejrůznější dobroty, předváděla se řemesla a možná i kupovaly dárky pod stromeček. Na pódiu před radnicí vystoupila od půl jedenácté folková skupina Kantoři. V jednom rohu náměstí už tradičně předváděli své umění dřevosochaři. A opravdu se bylo na co dívat. Za hřmotu motorových pil se během chvilky proměnil kus dřeva v sovu sedící na stromu, mísu, havrana nebo třeba srdce. O kousek dál lákaly staročeské pochoutky a zručný řezbář předváděl výrobu dřevěných hraček. Historický kolotoč na kliku zase lákal ty nejmenší. Řádně usednout, zapnout bezpečnostní provaz a jedeme. Že nevíte jak naučit své děti běhat? Tak jim vyrobte takovouto dráhu na dřevěné kuličky. Martinský jarmark byl letos sice bez sněhu, ale kdo přišel jistě si ho pořádně užil. A sníh? Ten se do Vánoc jistě ještě objeví.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme