Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – Strašidelná škola

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
09. 11. 2015
V sobotu 7. listopadu po 17. hodině, se před Obecním úřadem obce Vítězná začaly scházet nejrůznější strašidla a příšery. Vítání byli všichni, malí, velcí, modří i zelení, v maskách i bez. Konal se tady už 3. ročník Strašidelné školy.

Nejprve si děti musely vlastnoručně vyrobit bubáka. Zájem o zápis byl obrovský, ale nakonec se dostalo na každého. Ještě vyplnit jméno na prázdném vysvědčení, zaplatit dobrovolné školné, a hurá na plnění těch nejpodivnějších úkolů. Během strašidelné procházky, která byla lemována zapálenými svíčkami, čekalo na děti 10 zastavení, kde musely předvést své dovednosti. Nechyběl hod sekerou na cíl, ani tajemné písmo, které se ukázalo až nad plamenem svíčky. Probíhala tu i lekce lekání. Po každém splněném úkolu dostaly děti známku na vysvědčení a mohly pokračovat k další disciplíně. Oblíbený byl hod bubákem a nebo projití strašidelnou pavučinou. Plno bylo také u čarodějnice, která měla pro mlsné jazýčky různou havěť, mozečky a pařáty. Následovalo skládání obrázku a také výuka strašidelného smíchu. U posledního zastavení se děti naučily jak zabít upíra a co je k tomu potřeba. Ještě zapsat nezbytnou známku, aby vysvědčení bylo kompletní a hurá pro vytouženou odměnu. Kdo přišel, zažil večer plný zážitků a legrace, které pro ně připravil Sbor pro občanské záležitosti pod záštitou Obce Vítězná.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme