Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – FEMAD 2015

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
23. 09. 2015
Poděbradské Divadlo na kovárně bylo v neděli 13. září svědkem vyhlášení výsledků 44. ročníku divadelního festivalu FEMAD. Ten se v Poděbradech konal od 10. do 13. září. Přijelo osm divadelních souborů z celé republiky. Ty byly vybrány na základě hodnocení národních nebo krajských porot.

Slavnostní odpoledne moderoval Martin Kočí. Jako první byla vyhlášená cena diváků. Získal ji Slovanský Tyátr Olomouc za představení Naši furianti. Cenu novinářské poroty si z Poděbrad do České Třebové odvezl Josef Jan Kopecký za dramaturgický posun inscenace Ten druhý. Cenu divadelních klubů získal Zdeněk Vévoda za dramaturgickou a režijní koncepci hry Naši furianti. Než si povíme kdo získal hlavní ceny, zeptáme se ředitele festivalu Jakuba Charváta, jak on viděl letošní ročník. Porota která rozhoduje o hlavních cenách je složena z delegátů jednotlivých divadel. Cenu za nejlepší ženský herecký výkon získala Tereza Vodochodská v představení Ten druhý. Za nejlepší mužský herecký výkon si cenu odvezl Pavel Landovský v představení Maratův Sade. Maratův Sade v provedení Divadelního klubu Jirásek Česká Lípa získal také cenu za nejlepší inscenaci.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme