Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Podkrkonošský maraton 2015

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
05. 08. 2015
Lázeňské městečko Lázně Bělohrad na Jičínsku se v sobotu 1. srpna stalo rájem cyklistů. Konal se tu další ročník Podkrkonošského maratonu. 820 závodníků se postavilo na start obou připravených tratí. Nejprve v 10 hodin odstartoval závod na 90 km. Závodníci po úvodním kolečku, které vedlo městem, vyrazili na náročnou trať s převýšením 1850 m.

O půl hodiny později startovali účastníci na trasu dlouhou 50 km s převýšením 740 m. Opět kolečko městem a pak už se peloton vydal na Byšička a do krásného okolí lázeňského města. Po asi hodině a čtvrt byli vedoucí závodníci z devadesátky na Zvičině. Už tady s poměrně velkým náskokem byla dvojice, kterou tvořil Aleš Strnad s číslem 153 a s trojkou jedoucí Tomáš Vagentknecht. Na dalších místech pak jel Petr Adámek 21, Pavel Gonda 147 a Ondřej Mikule 11. V Miletínských lázních byla na čele opět dvojice Tomáš Vagentknecht a Aleš Strnad. Za nimi pak Petr Adámek 21, Tomáš Brendl 13, Petr Dobrý 5 a Pavel Gonda 147. A zatím co devadesátkáři byli zhruba v polovině trati, padasátkáři po zdolání brodu v Lánech, kde letos mnoho vody nebylo, měli už jen pár kilometrů do cíle v zámeckém parku. Padesátikilometrovou trať nejlépe zvládl Tomáš Berger a stačila mu na to jedna hodina, 47 minut a 32 vteřin. Druhé místo obsadil František Vagentknecht a třetí dojel Milan Černý. V čase 3 hodiny, 33 minut a 20 vteřin pokořil 90ti kilometrovou trať Aleš Strnad před Tomášem Vagentknechtem a Pavlem Gondou. Kompletní výsledky najdete na stránkách www.podkrkonosskymaraton.cz.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček

Doporučujeme