Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY - Poděbradské swingování 2015

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
27. 07. 2015
Poděbradské swingování je přehlídka swingu, jazzu a podobných žánrů. V Poděbradech na kolonádě se ve dnech 24. - 26. července uskutečnil 4. ročník. I když jde o festival poměrně mladý, v lázeňském městě se už dokonale zabydlel.

Kolínský Big Band složený zešpičkových muzikantů působících v Kolíně a okolí vystoupilv sobotu od 19 hodin. Co nového organizátoři připravili a čímje letošní ročník zvláštní, na to jsme se zeptali dramaturgyně festivalu Jany Langrové. Na Poděbradském swingování se ve třech dnech představilo 10 hudebních seskupení. V pátek a v neděli se uskutečnilo po třech vystoupeních, v sobotu pak čtyři. Jak je složité objevovat stále nové kapely jsme se opět zeptali Jany Langrové. Top Dream Company je kapela z Prahy, kterou tvoří deset členů. Hudebně se řadí k funku, soulu a discu, ale nebojí se experimentovat ani s dalšími žánry. Závěr festivalu proběhl v neděli, kdy také vystoupil Big Band Gustava Broma pod vedením Vladimíra Valoviče. Zaplněná kolonáda a hlavně hlediště po celou dobu festivalu je tou nejlepší odměnou pro pořadatele, kteří už nyní připravují další pátý ročník Poděbradského swingování.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Lucie Stránská

Doporučujeme