Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (393 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2300
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Country festival Pod Hůrou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
22. 07. 2015
Dalšíročník Country festivalu Pod Hůrou, se uskutečnil v LázníchBělohradu v sobotu 18. července od 14 hodin v zámeckém parku. Zaslunného a teplého dne se na pódiu postupně představilo devětkapel.

MirekOšanec, který celý festival moderoval a během přestáveknávštěvníkům přiblížil jednotlivé kapely, si zahrál seskupinou Trávníci. Písničkář Jiří Motyčák, který jefolkovému publiku znám jako Monty, vystoupil za doprovodu svéNekapely tvořené královéhradeckým muzikantem Milanem Šánou.Isara je hudební skupina, pohybující se na pomezí folku, rocku aworld music. Její historie sahá do roku 2005 a během uplynulýchlet se vyvíjelo její nástrojové a personální obsazení ihudební styl. Devítka je hudební skupina s více neždvacetiletou tradicí. V jejím středu je kytarista, zpěvák apísničkář Honza Brož. Patnáct let jste ho spolu s JindřiškouBrožovou mohli vídat i ve skupině Žalman a spol. NaďuUrbánkovou není třeba nikomu dlouze představovat. PětinásobnáZlatá slavice se vrací na koncertní pódia v doprovodu LubošeJavůrka a jeho Bokomary. Do Bělohradu přivezla i své nejslavnějšíhity. A v úplném závěru se představil nestárnoucí Ivan Hlas,který vystoupil na Country festivalu také v roce 2010.

 

Kameraa střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Lucie Stránská

Doporučujeme