Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Country festival Pod Hůrou

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
22. 07. 2015
Dalšíročník Country festivalu Pod Hůrou, se uskutečnil v LázníchBělohradu v sobotu 18. července od 14 hodin v zámeckém parku. Zaslunného a teplého dne se na pódiu postupně představilo devětkapel.

MirekOšanec, který celý festival moderoval a během přestáveknávštěvníkům přiblížil jednotlivé kapely, si zahrál seskupinou Trávníci. Písničkář Jiří Motyčák, který jefolkovému publiku znám jako Monty, vystoupil za doprovodu svéNekapely tvořené královéhradeckým muzikantem Milanem Šánou.Isara je hudební skupina, pohybující se na pomezí folku, rocku aworld music. Její historie sahá do roku 2005 a během uplynulýchlet se vyvíjelo její nástrojové a personální obsazení ihudební styl. Devítka je hudební skupina s více neždvacetiletou tradicí. V jejím středu je kytarista, zpěvák apísničkář Honza Brož. Patnáct let jste ho spolu s JindřiškouBrožovou mohli vídat i ve skupině Žalman a spol. NaďuUrbánkovou není třeba nikomu dlouze představovat. PětinásobnáZlatá slavice se vrací na koncertní pódia v doprovodu LubošeJavůrka a jeho Bokomary. Do Bělohradu přivezla i své nejslavnějšíhity. A v úplném závěru se představil nestárnoucí Ivan Hlas,který vystoupil na Country festivalu také v roce 2010.

 

Kameraa střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Lucie Stránská

Doporučujeme