Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ - Pohádkové putování za překvapením

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
10. 06. 2015
Začátkem června se pořádají nejrůznější akce u příležitosti Dne dětí. Jednu takovou uspořádala obec Vítězná a Sbor pro občanské záležitosti v neděli 7. června. Pohádkové putování za překvapením startovalo ve 14 hodin u kapličky v Kocléřově.

Po vyplnění nezbytných formalit obdrželo každé dítě kartičku na kterou byly zaznamenány splněné úkoly. Děti plnily úkoly se zájmem a kde si nevěděly rady, pomohli rodiče. Trasa vedoucí po upravených lesních cestách byla dobře sjízdná i pro kočárky a tak se pohádkového putování mohly zúčastnit i děti, které by pro svůj věk tuto procházku jen těžko zvládly. Po celé trase bylo možné potkat Šebestovou s utrženým kouzelným sluchátkem. A kdo chtěl, mohl si i zavolat a něco si přát. Trasa končila v autokempu Kateřina, kde bylo poslední stanoviště vodníka. Odpoledne bylo zakončené losováním cen, které dodala obec Vítězná a sponzoři. Letošního Pohádkového putování za překvapením se zúčastnilo 63 dětí.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme