Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

VÍTĚZNÁ – O sošku Podkrkonošské sněženky

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Obec Vítězná - http://www.vitezna.cz
10. 06. 2015
Setkání dětí 1. stupňů základních škol regionu Společenství obcí Podkrkonoší se uskutečnilo ve čtvrtek 4. června v obci Vítězná na Trutnovsku. Od 9 do 13 hodin probíhal ve Sport centru Vítězná – Huntířov program, který připravila Základní Škola Vítězná. 

Starosta obce Vítězná Petr Hrubý nám pověděl o tom proč se tato setkání konají i o tom jaký program byl připravený. Během celého dne malovaly děti obrázky na téma „Hejkal“. Proč právě hejkal, to jsme se opět zeptali starosty Petra Hrubého. Obec Vítězná patří mezi pokrokové obce a od loňského roku zde stojí i větrná elektrárna. Děti, které měly zájem, si mohly elektrárnu prohlédnout na vlastní oči. Velký zájem dětí upoutala přetahovaná, kdy se lana chopili učitelé, starostové a zkrátka všichni dospělí. Vyvrcholením programu byl seskok parašutisty a následné vyhazování sladkostí z prolétajícího letadla. O tom, že se akce všem přítomným líbila asi není pochyb. A ti co se letos zúčastnit nemohli, si jistě užijí další ročník O sošku Podkrkonošské sněženky.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme