Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (812 hl.)
 
1x za týden (344 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (384 hl.)
 
1x za měsíc (367 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (392 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2299
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

LÁZNĚ BĚLOHRAD – Velikonoce v Památníku K. V. Raise

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Lázně Bělohrad - http://www.lazne-belohrad.cz
23. 03. 2015
V pátek 20. března byla v Památníku K. V. Raise zahájena tradiční výstava - Velikonoce. Součástí výstavy byl i Velikonoční jarmark a dětské výtvarné dílny, které proběhly v sobotu za krásného slunečného počasí. K vidění byly stánky s perníkovými srdci, proutěnými košíky, nechyběly květiny, dobrá pražená káva ani knihy o Velikonocích.

Co bylo na výstavě k vidění, to už nám pověděl vedoucí MKS Lázně Bělohrad Ladislav Stuchlík. K doladění velikonoční atmosféry přispěla svým vystoupením také hudba souboru Hořeňák. Uvnitř památníku dostal každý kdo přišel velikonoční dobrotu a také si mohl nechat uplést pravou pomlázku na koledu. Pro ty nejmenší byly dětské dílny. Vlastnoručně pomalovat malou sošku nebo si nechat vyrobit skleněnou figurku, to bylo to pravé vyžití pro nejmenší návštěvníky. A jaké vlastně byly Velikonoce v Lázních Bělohradě, to nám z vyprávění Marie Klůzové přiblížil Ladislav Stuchlík. V 15 hodin se prostor výstavy proměnil v divadlní sál a na programu bylo vystoupení loutkového divadla BODI Jaroměř s pohádkou O Zubejdě Solimánské. Tradiční velikonoční výstavu můžete v Památníku K. V. Raise navštívit do 5. dubna 2015.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček 

Doporučujeme