Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Den Poděbrad

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
10. 03. 2015
Stalo se už tradicí, že se 4. března poděbradské Divadlo Na Kovárně zaplní lidmi, aby byli svědky předávání Městských cen v rámci Dne Poděbrad. Tuto událost každoročně moderuje Jan Pokorný, který na úvod přivítal senátorku a radní Středočeského kraje Emílii Třískovou, starostu Poděbrad Ladislava Langra a místostarostu Ivana Uhlíře.

Jako první byly předány Záslužné listy. Marie Dobiášová ho získala za dlouholetou a úspěšnou uměleckou pedagogickou práci. Za příkladnou reprezentaci Poděbrad při studentské vědecké činnosti obdržel Záslužný list Tomáš Jor. Členové družstva sportovní gymnastiky TJ Sokol Poděbrady obdrželi cenu za úspěch v podobě vítězství v 1. lize sportovní gymnastiky. Magdalena Pavlíková získala toto ocenění za příkladnou reprezentaci Poděbrad v soutěži Živnostník roku 2014. Za úspěšnou reprezentaci Poděbrad v tanečním sportu byla oceněná Andrea Třeštiková. Poslední Záslužný list převzal za dlouholetou a úspěšnou uměleckou pedagogickou práci Miroslav Vlk. Ten se také se svými žáky postaral o hudební vystoupení v podobě jazzového seskupení „Miroslav Vlk a Six Kix“. Cenu Křišťálový štít získal v nepřítomnosti Milan Jelínek za příkladný přístup osmdesátinásobného bezpříspěvkového dárce krve. Jan Machálek byl oceněn Křišťálovým štítem za aktivní podíl na rozvoji občanského života v poděbradské organizaci Rotary a osobní angažovanost. Křišťálový štít získali také manželé Jiřina a Jaroslav Richterovi za dlouholetou, neúnavnou a obětavou pedagogickou práci v poděbradském školství. Eva Kárníková obdržela Křišťálový štít za obětavou a dlouholetou práci v oblasti aktivního života seniorů s přihlédnutím na významný podíl při začleňování barmské rodiny do poděbradské populace. Čestnou medaili města Poděbrady získal Vladislav Malát emeritní poděbradský starosta a senátor za obětavou práci v komunální politice a mecenášství v oblasti kultury. Za Jana Pichla převzal Čestnou medaili jeho bratr. Ocenění získal za celoživotní umělecký přínos v oblasti sochařství s přihlédnutím k obohacení veřejného prostoru v Poděbradech. Irská taneční show v podání skupiny Rinceoirí zakončila slavnostní večer Dne Poděbrad. Redaktor: Oldřich Havlíček, kamera a střih: Luděk Vondrouš
Doporučujeme