Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – 100 let Československých legií

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
19. 11. 2014
V pátek 14. listopadu se na Jiřího náměstí v Poděbradech sešli lidé, aby položením věnců a květin uctili památku válečných veteránů. Vždyť právě letos si připomínáme 100 let od založení Československých legií.

Za přítomnosti mnoha vzácných hostů, zástupců kraje, armády i obce legionářské promluvil plukovník Pavel Skácel a starosta Poděbrad Ladislav Langr. Po slavnostním aktu u sochy Jiřího z Poděbrad, se účastníci přemístili do divadla Na Kovárně, kde ve vstupních prostorách byla instalována výstava mapující činnost Československých legií. My jsme při té příležitosti oslovili plukovníka Pavla Skácela, který je vedoucím projektu Péče o válečné veterány, aby nám tento projekt přiblížil. Kulturní část byla připravena v divadle od 17 hodin. Na úvod nejprve promluvil tajemník Československé obce legionářské Filip Procházka, který také představil vojáky v uniformách 2. Československého střeleckého pluku Jiřího z Poděbrad. Pak už dostal slovo Vojenský umělecký soubor Ondráš se svým programem malých forem nazvaným Živá kronika.

 

Redaktor: Oldřich Havlíček, kamera a střih: Luděk Vondrouš 

Doporučujeme