Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (808 hl.)
 
1x za týden (343 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (383 hl.)
 
1x za měsíc (366 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (388 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2288
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – 130 let VOŠ a SOŠ a otevření nového Mini IQ centra

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
11. 11. 2014
V pátek 7. listopadu oslavila VOŠ a SOŠ v Novém Bydžově 130 let od jejiho založení. Samotný program začal v 8 hodin prohlídkou školy. Kdo školu navštívil, mohl si prohlédnout vybavení učeben, seznámit se s úspěchy žáků a také si připomenout historii školy.

Co škola nabízí dnes, nám pověděla zástupkyně ředitele Gabriela Myšková. Další částí oslav bylo slavnostní otevření Mini IQ centra v Domově mládeže v Jungmannově ulici. Nápad na zřízení IQ centra vzešel z projektu „Děti mění svět“, o kterém jsme vás informovali v prosinci loňského roku. Kdo stál na začátku tohoto projektu připomněl starosta Nového Bydžova Pavel Louda. Účast na oslavách přijala celá řada hostů a tak nechyběli zástupci města ani sponzorů. Za Královéhradecký kraj se zúčastnila radní Táňa Šormová. Pro koho je IQ centrum určené a kdo jej bude moc využívat, nám pověděla ředitelka VOŠ a SOŠ Nový Bydžov Blanka Macháčková. Nové IQ centrum je doplněno historickými pomůckami, které zapůjčila Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Nový Bydžov, Gymnázium Nový Bydžov a Základní škola Karla IV. Dalším bodem byla Slavnostní akademie, která proběhla v Jiráskově divadle od 11 hodin.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Oldřich Havlíček 

Doporučujeme