Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

NOVÝ BYDŽOV – 5. Starostův pohádkový park

Královéhradecký kraj
Autor příspěvku: Město Nový Bydžov - http://www.novybydzov.cz
27. 09. 2014
V parku u Kostela svaté Trojice v Novém Bydžově si organizátoři připravili pro ty nejmenší odpoledne plné soutěží a pohádkových bytostí s názvem Starostův pohádkový park. Letos 23. září se konal již pátý ročník a program byl opravdu bohatý. 

V šestnáct hodin proběhlo slavnostní zahájení, kde promluvil starosta města Pavel Louda, bývalý místopředseda Evropského parlamentu Oldřich Vlasák a organizátorka akce Daniela Lusková. Jako první se na pódiu představily děti z Mateřské školy Palackého. Pozadu nezůstaly ani děti z Mateřské školy Sluníčko, které předvedly své připravené vystoupení. Ti odvážnější zašli navštívit zahradu Mateřské školy a v soutěžení pokračovali například s čarodějnicí nebo Bílou paní. Děti ale samozřejmě vyhládly, a tak si zpříjemnily večer opékáním buřtů, které byly součástí odměn. Jakým způsobem je tato akce financována, nám pověděl místostarosta Bohumil Orel. Všichni účastníci se dobře bavili a už teď se těší na další - šestý ročník Starostova pohádkového parku. A my jsme zvědaví, co si pro nás pořadatelé nového připraví.

 

Redaktor: Kristýna Krupková, kamera a střih: Luděk Vondrouš

Doporučujeme