Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Slavnostní otevření zimního stadionu

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
09. 09. 2014
Neděle 7. září byla pro milovníky zimních sportů v Poděbradech dlouho očekávaným dnem. V 15 hodin došlo ke slavnostnímu zahájení provozu nového zimního stadionu. Bohatý program zahájil starosta Poděbrad Ladislav Langr za účasti obou místostarostů Ivana Uhlíře a Miloše Mikolandy, šéftrenéra svazu ledního hokeje Slavomíra Lenera a zástupců hokejového a krasobruslařského klubu Poděbrady.

Hlavním bodem odpoledního programu bylo exhibiční utkání veteránů reprezentace ČR s týmem HC Poděbrady. Zápas zahájil slavnostním vhazováním Slavomír Lener. Co předcházelo dnešnímu otevření nám pověděl šéftrenér hokejové mládeže Poděbrady David Kubát. O přestávkách mezi třetinami se představili rychlobruslaři na krátké dráze - Short track a také děvčata z poděbradského krasobruslařského klubu, který vede Dagmar Mikolandová. Stadion nebude využíván jen hokejisty a krasobruslaři, ale svůj prostor zde naleznou i školy a samozřejmě široká veřejnost. Ta se také postarala o nový rekord, kdy se na ledové ploše sešlo a za ruce drželo 116 bruslařů. Hokejový zápas skončil vítězstvím veteránů, kteří porazili domácí HC Poděbrady 8:5.

 

Redaktor: David Vondrouš, kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četl: Radovan Sál

Doporučujeme