Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

ŽELEZNÝ BROD – Open Air Festival 3

Liberecký kraj
Autor příspěvku: Město Železný Brod - http://www.zeleznybrod.cz
19. 08. 2014
„Open Air Festival 3“ je název přehlídky železnobrodských kapel a interpretů, která se letos konala už potřetí na místním hasičském hřišti. Škoda jen, že počasí nepřálo a odpolední déšť vyhnal hodně diváků. V areálu tak zůstali jen ti opravdu skalní. 

Od 18 hodin se na jevišti představil Tomáš J. Holý & AGU. Vystupující se na jevišti střídali po jedné hodině. Tomáše J. Holého & AGU vystřídala v 19 hodin rocková kapela Fernandez. Skupina vznikla v roce 2010 a i když nikdo ze členů nebydlí v Železném Brodě, mají zde zkušebnu a považují se za brodskou kapelu. Během programu, který začal ve 12 hodin, se představila hudební uskupení všeho druhu a každý si tak mohl vybrat podle svého gusta. Vždyť tu nechyběla dechová hudba Broďanka ani Taneční a swingový orchestr Základní umělecké školy. Největší zastoupení měly rockové kapely, z nichž vystoupila například skupina Těsně vedle nebo Voliéra. Velmi očekávanou událostí bylo vystoupení kapely In Touch. K tomu došlo něco po dvacáté hodině. V tu dobu se hlediště opět zaplnilo a atmosféra v celém areálu byla dokonalá.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová      

Doporučujeme