Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Anketa
Jak často sledujete naše reportáže?

Každý den (871 hl.)
 
1x za týden (393 hl.)
 
2 - 3x za měsíc (428 hl.)
 
1x za měsíc (420 hl.)
 
Méně než 1x za měsíc (449 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2561
Novinky webu
08.02.2018: Hledáme spolupracovníky
Hledáme externí spolupracovníky na obsazení pozic redaktor, kameraman a střihač v regionu Jičín. Praxe v oboru vítána, ale není podmínkou. Naopak spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilita jsou nutné! Zájemci pište na e-mail: prace@nasetelevize.cz nebo volejte 608041782.

08.02.2018: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Všechny reportáže můžete sledovat také na kanálu YouTube. images2_60

Odkaz najdete v horním pravém rohu. Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže od roku 2011.


07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Třetí ročník Poděbradského swingování

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
30. 07. 2014
Poděbradské swingování se pomalu zabydluje v lázeňském městě. Ve dnech 25. až 27. července se konal už 3. ročník přehlídky swingu a jazzu na lázeňské kolonádě. Po tři dny, od pátku do neděle, zněly kolonádou jazzové melodie nejrůznějších stylů.

Hlavní sobotní program moderoval Jan Smigmator. Zhruba v 16 hodin se představila swingová kapela Tři neděle potom. Jejich repertoár obsahuje aranže hitů swingových a jazzových velikánů, jako je třeba Glenn Miller nebo také Milan Chladil. Po patnácté hodině už jeviště patřilo muzikantům z Týniště nad Orlicí - BLACK BURIŇOS. Svým netradičním pojetím si okamžitě získali přítomné diváky. Hlavním bodem Poděbradského swingování bylo vystoupení tělesa, které na naší hudební scéně působí více než 70 let. Pod vedením Vladimíra Valoviče se představil Rozhlasový Big Band Gustava Broma. Jako hosté vystoupili - Jan Smigmator a Dasha. Na letošním třetím ročníku vystoupila desítka swingových a jazzových seskupení a vysoká návštěvnost jen podtrhuje stále se zvyšující zájem o tento hudební žánr. Za podpory mnoha sponzorů festival připravilo město Poděbrady ve spolupráci s agenturou Kristián production.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme