Facebook Google+ YouTube
Aktuálně textem
Novinky webu
09.01.2012: NašeTelevize.cz na YouTube.com

Z mnoha novinek, které pro Vás v letošním roce chystáme, je tou první možnost sledovat všechny reportáže i na kanálu YouTube. images2_60

Vycházíme tak vstříc těm, kteří chtějí sledovat reportáže ve vyšší kvalitě. To je možné prostřednictvím počítače nebo televize s připojením k internetu.tv1_60telefon1_60 Nyní je také možné sledovat příspěvky i na chytrých mobilních telefonech, takže teď už Vám žádná reportáž neuteče :-) Najdete zde všechny reportáže z roku 2011 a postupně samozřejmě všechny nové, tak už jen stačí kliknout na panel v pravém sloupci a můžete nerušeně sledovat.


09.01.2012: NašeTelevize.cz v Poděbradech!
V letošním roce můžete nově sledovat zajímavosti a události z lázeňského města Poděbrady. Během roku Vám ve 24 reportážích přiblížíme ty nejzajímavější události, které se v tomto krásném městě odehrají.

07.09.2011: Zajímavosti z Chlumce nad Cidlinou
Víte, kdo vaří nejlepší guláš? Nebo kdo jsou mistři světa v hasičském sportu? Podívejte se na reportáže z Chlumce nad Cidlinou, které nově najdete na našem webu.  
Kalendář akcí
V příštích 14 dnech není plánována žádná akce.
Vyhledávání
Nechce se vám procházet rubriky? Použijte vyhledávání!

Vyhledat text

Rozšířené vyhledávání
Registrovaný uživatel
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

PODĚBRADY – Třetí ročník Poděbradského swingování

Středočeský kraj
Autor příspěvku: Město Poděbrady - http://www.ipodebrady.cz
30. 07. 2014
Poděbradské swingování se pomalu zabydluje v lázeňském městě. Ve dnech 25. až 27. července se konal už 3. ročník přehlídky swingu a jazzu na lázeňské kolonádě. Po tři dny, od pátku do neděle, zněly kolonádou jazzové melodie nejrůznějších stylů.

Hlavní sobotní program moderoval Jan Smigmator. Zhruba v 16 hodin se představila swingová kapela Tři neděle potom. Jejich repertoár obsahuje aranže hitů swingových a jazzových velikánů, jako je třeba Glenn Miller nebo také Milan Chladil. Po patnácté hodině už jeviště patřilo muzikantům z Týniště nad Orlicí - BLACK BURIŇOS. Svým netradičním pojetím si okamžitě získali přítomné diváky. Hlavním bodem Poděbradského swingování bylo vystoupení tělesa, které na naší hudební scéně působí více než 70 let. Pod vedením Vladimíra Valoviče se představil Rozhlasový Big Band Gustava Broma. Jako hosté vystoupili - Jan Smigmator a Dasha. Na letošním třetím ročníku vystoupila desítka swingových a jazzových seskupení a vysoká návštěvnost jen podtrhuje stále se zvyšující zájem o tento hudební žánr. Za podpory mnoha sponzorů festival připravilo město Poděbrady ve spolupráci s agenturou Kristián production.

 

Kamera a střih: Luděk Vondrouš, komentář četla: Nikola Birklenová

Doporučujeme